14 grudnia 2016

Olejnik przeprasza Piotra Dudę za słowa o jego rzekomej służbie w ZOMO


Podczas swojego programu "Kropka nad i..."jedno z tzw. resortowych dzieci, czyli Monika Olejnik publicznie skłamała na temat szefa Solidarności Piotra Dudy, mówiąc, że Duda w stanie wojennym był w ZOMO. Dziś publicznie przeprasza!

"Przepraszamy, że podaliśmy nieprawdziwe informacje, jakoby Piotr Duda był w okresie stanu wojennego w ZOMO" - takie stanowisko na koniec wczorajszego wydania "Kropki nad i" wygłosiła Monika Olejnik.

Przeprosiła w ten sposób szefa Solidarności za swoje słowa z wcześniejszego wydania programu i wyjaśniła, że Piotr Duda nie służył w ZOMO, a w kompanii spadochroniarzy. - Ciekawa jestem jak się czuje Piotr Duda, który służył w ZOMO, czy też go obejmie ustawa dezubekizacyjna? - spytała w ostatniej "Kropce nad i" Monika Olejnik - To szczyt obłudy i niekompetencji, a do tego bezczelne kłamstwo – komentuje wypowiedź Moniki Olejnik szef „Solidarności” Piotr Duda, który w ten sposób odniósł się do słów dziennikarki TVN-u

To pokazuje jaki poziom dziennikarstwa prezentuje stacja TVN i jak nisko upadła promowana na gwiazdę Monika Olejnik - komentował dla Tysol.pl Piotr Duda. Lider „Solidarności” dał czas dziennikarce do następnego dnia na opublikowanie przeprosin. W tym samym programie, przy tej samej oglądalności.

Nie po raz pierwszy tego typu kalumnia dotyka Piotra Dudy, kóry w czasach stanu wojennego służył w czerwonych beretach  i jako komandos ochraniał telewizję publiczną. Rok temu w podobnej sytuacji Piotr Duda ostrzegał: "Duda w ZOMO? Takie pomówienia to łajdactwo. Kamiński, Olszewski i Wujec mają 48 godz. na przeprosiny. Potem sąd!".

Na co Henryk Wujec odpowiadał: "To ewidentnie moja pomyłka, on nie służył w ZOMO, ale był komandosem. Należą mu się przeprosiny".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz