22 sierpnia 2012

PKS Ostrołęka - Mobilis wyrzuca pieniądze w błoto .....?

......  cytat: art z dnia  12 lipca 2011 r.


O autobusy zapytaliśmy również posła PiS Arkadiusza Czartoryskiego, który w trakcie spotkania Jarosława Kaczyńskiego z ostrołęczanami mówił o tym, co dzieje się w PKS Ostrołęka.
- Sprawa jest bardzo dziwna. Nikt nie musiał sprzedawać tego zakładu, był to zakład dobrze prosperujący, płacący podatki. Została ogłoszona prywatyzacja, ale nikt nie zmuszał obcokrajowej firmy do zakupu zakładu. Rzeczą absurdalną jest kupienie przedsiębiorstwa, a później wyposażania go w stary sprzęt, czy wysyłanie pism do kierowników, aby wymuszali na pracownikach przechodzenie na pracę na 3/4 etatu. Dziwne jest też to, że firma kupuje zakład a później zachowuje się, jakby nie miała pieniędzy na jego utrzymanie i funkcjonowanie - powiedział nam Czartoryski.

Przypominamy. Polsko-izraelska firma Mobilis została właścicielem PKS w Ciechanowie, Mińsku Mazowieckim, Mławie, Płocku, Przasnyszu i Ostrołęce w czerwcu 2010 r. Wcześniej prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski starał się o skomunalizowanie spółki, czyli przejęcie ostrołęckiego PKS-u przez samorząd. Chciał to zrobić wspólnie z innymi samorządami, na których terenie spółka operowała - powiatami ostrołęckim, wyszkowskim i ostrowskim.
Mieczysław Krukowski o "nowych"autobusach PKS Mobilis Ostrołęka.  ( video)


Jan Myślak o "nowych"autobusach PKS Mobilis Ostrołęka zobacz link do strony
Osobiście tego artykułu prędzej nie widziałem  , ale polecam go obejrzeć  bo jest na tyle ciekawy aby go zamieścić na stronie naszego bloga .    (ad)

2 komentarze:

  1. Ziemia ... o ziemie im chodzi, w dupie mają pks-y i ludzi, nikt nie był zadowolony z pracy u żyda, nigdy jak historia - historią. Przy okazji jeszcze stare trupy, u nich usunięte z eksploatacji sobie upchną. Czy ktoś sprawdził egged, kto to ? co to ? skąd pieniądze na to wzięli ? po plecach mobilisu weszli na rynek, ale ktoś na to pozwolił.

    OdpowiedzUsuń
  2. KTO ? WIADOMO ..... TYLKO ZA TYCH RZĄDÓW MOGĄ ZAGARNIAĆ CO SIĘ DA !
    ALE NIECH PAMIĘTAJĄ ,ŻE ............. CO JEST W TYM KRAJU , KTÓRY SIĘ NAZYWA POLSKA - NALEŻAŁO, NALEŻY I BĘDZIE NALEŻEĆ DO POLSKI !!!
    A TE ICH ZAKUPY SĄ TYLKO DZIERŻAWĄ NIECH TO PAMIĘTAJĄ BO W POLSCE NIE MOŻNA NICZEGO KUPIĆ OD TAK SOBIE NA STAŁE ......

    OdpowiedzUsuń